Pilot Sponsorlarımıza Minnettarız

Sürdürülebilir kalkınma ve uluslararası başarısı: bir kez daha Avrupa Le Mans Serisi ve Le Mans 24 Greaves Motorsport katılan şirketin uzun vadeli bir ortaklık Kairos Teknolojileri ve İngiliz yarış ekipleri Haberler bilişim şirketi iddialı planlarını doğruladı.

Şirketin Kairos Teknolojileri için önemli bir adımdır – Cumhurbaşkanı Kairos Teknolojileri Michelle Vieira Greaves Motorsport ile sözleşme imzalanması olduğunu söyledi.

“Biz ekip Greaves Motorsport desteklemeye hazırız ve biz oluşturmak ve ünlü ekibi layık imajını desteklemek için çeşitli alanlarda deneyimlerimizi paylaşmak istiyoruz. profesyonellik ve kesinlikle bilgi teknolojisi alanında bizim öncelikleri doğrultusunda güvenlik ve Greaves Motorsport performansı, maksimum dikkat en iyi sonuçları elde etmek arzusu. ”

Resmi bir kaynağa göre, Kairos Teknolojileri ekibinin resmi PR ortağıdır ve 2015 yılında yarış ekibi Greaves Motorsport pazarlama hizmetleri sağlayacak. Greaves Motorsport prestijli yarışta sınıfı LMP2 Avrupa Le Mans Serisi ve Le Mans 24 katılacaklar. Semboller Kairos Teknolojileri spor protoptip Nissan Gibson 015S süslemeleri ve 23-24 Mart gerçekleşecek sonraki test sürmek, sunulacak.