Olay İstanbul Nisan 10 KairosPlanet Proje Semineri Düzenlendi

The Green Park Hotel Bostancı’da, İstanbul, Nisan 10 2016  günü, Türkiye bu bölgedeki en büyük KairosPlanet proje semineri düzenlendi.

Seminer KairosPlanet projesi Üst liderlerin Waldemar Reimer tarafından organize edildi.

Seminer Türk iş dünyası temsilcileri, Katılımcıların, liderler ve Almanya, İspanya, Ukrayna, Yunanistan, Kıbrıs ve Avusturya gibi ülkelerden KairosPlanet Genişletilmiş Affiliate Marketing Programı ortakları katıldı. Toplam 700 konuk katılımıyla gerçekleşti.

Bu etkinliğin temel amacı iş temsilcileri, IT pazarında Kairos Teknolojileri çalışmalarının temel yönleri, teknik yenilikler ve gelişmeler ile potansiyel ve gerçek KairosPlanet proje Katılımcılar tanıtmaktır oldu.

Hikmet Gökçe, bölgesel liderlerinden biri. Affiliate Pazarlama Programı Genişletilmiş KairosPlanet ve KairosPlanet projesi ve Tazminat Planı’nın bir sunum yaptı
seminerde, Kairos Teknolojileri Pazarlama Direktörü Otokar Kasinets Türkiye’de KairosPlanet projesinin geleceği hakkında ve ülkede konuştu etkinlikte hazır bulundu ortakların.

Farklı ülkelerden Yaroslav Skora gelen KairosPlanet proje liderleri arasında konsolidasyon ve işbirliği programının bir parçası olarak Ukrayna’dan En lideri seminer sırasında bir konuşma yaptı.

Ayrıca, son aylarda yaptıkları işin sonuçlarına Türk bölgeden Affiliate Pazarlama Programı Katılımcıları Genişletilmiş en başarılı KairosPlanet ödül töreni etkinliğin sonunda gerçekleştirildi.

İstanbul KairosPlanet seminer her ziyaretçiye KairosPlanet marka ürünler hediye seti takdim edildi.