Kairos Teknolojileri ve ileri bilişim teknolojisi. Küresel Deneyim

Istanbul Tyrkia 28 - 31. mai. 06. Den blе Moske - Sultan Ahmet Camii - er en av de mest berшmte eligiшse bygningen i verden. Den har 6 minareter (spir) - kun en moske i verden har en mer (7) og det er moskeen i Mekka. Bygget mellom 1609-1616. Den er 51x53 meter med en kuppel pе ш23,5 meter og 43 meter hшy. Har 260 vinduer som slepper inn lys. Den dominerende fargen innvendig er blе - derfor navnet.

İstanbul’da 23-24 Temmuz 2015 (Türkiye) yönetimi, işletme, iktisat, sosyal bilimler ve beşeri ICMHR üzerinde IV Uluslararası Konferansı düzenledi.

Konferans üst fikirlerin Dünya Merkezi’nin (Dünya Araştırma Merkezi En Fikirler) tarafından organize edildi.

Konferansın amacı – araştırmacılar etkinleştirmek için, eşsesli il ve komşu bölgelerde meslektaşları ile fikir ve araştırma ve geliştirme sonuçlarını paylaşmak için araştırmacılar, profesyoneller, politika yapıcıları ve küresel düzeyde kalkınma pratikte uygulanması katılanlar, uygulamalı.

Bölüm «Bilişim teknolojisinde” İstanbul İbrahim oğlu Yöneticisi Kairos Teknolojileri katıldı konulu ayrı bir rapor sunması “IT bütünlüğü ve hassas bilgilerin gizliliğini korumak bağlamında güvenliğinin sağlanması: gizli bilgi depolama ve iletim güvenilir kaynak”.

Raporda, özellikle, güvenlik hizmetlerinin artan aktivite ve “quixotic” bilgisayar korsanlarına karşı olan yasama koruma (anahtarları dahil) veri şifreleme teknolojileri özellikle önemli bir rol gizliliği işaretli. Daha ayrıntılı bir memorandum ya da manifesto, proses bağlantısı uluslararası kuruluşların şeklinde küresel dikkate temel evrensel pozisyon alarak, her düzeyde bir pozisyon BT organizasyonları olasılığını ele aldı.

Konferans aynı zamanda görsel gösteri planlarında detaylı şirketin çalışmalarını boyalı ayrı bir tavır Kairos Teknolojileri sundu