İsrail’deki Kairos Konferansından Haberler

İsrail’deki Kairos Konferansından haberler 23.11.16
1- NEW olarak görünen transfer isteklerinizi iptal edip 25 ine kadar bekleyin.
1.1Eğer ödeme isteğiniz Paid olarak gözükmüyorsa tekrar para çekim isteği oluşturun. ( Zaten bütün para çekimleri Aralık ayında gerçekleşebilsin diye Kairos bütün onaylanmış ödeme isteklerini iptal edecektir.)
2- Her durumda, reddedilen transfer ile oluşturulmuş hesaplar için delilsiz bir şekilde tekrar doğrulama isteği gönderin. Bu hesapların tekrar onaylanması şuanki mevcut onaylanmamış durumdan çıkararak normal bir şekilde onay işleminin sağlanmasına bağlıdır.
3-Ttp dürüstçe kullanılana dek mümkündü. Yaşanan dolandırıcılıklardan dolayı bu seçenek kapatıldı. Mevcut durum düzelince tekrar geri gelecektir.
4- Currentteki paranız için lütfen destek ekibine yazın. Bu para bonusa aktarılacaktır.
5- Şirketin son aylarda geçirdiği her şeye rağmen şirketin büyük beklentileri var.Güvenle, geri adım atmadığımızı söyleyebiliriz, aksine şimdi daha güvenli ve güçlü hale geldi.
6- Support ekibimizin 24 saat içerisinde yanıt vermesine ve doğru bir şekilde işlemesi için herşeyi yapmaya gayret ediyoruz.
7- Yıl sonuna kadar tüm doğrulama isteklerinin ilk 24 saat içinde işlenebileceğini varsayabilirsiniz.
8-Şuan yeni ödemeler olacak ve herşeyin tam otomatik ve partnerlerimiz için kolayca hallolabilmesi için hala herşeyi kontrol ediyoruz.
9-Önümüzdeki günlerde fiziksel ürünlerimizden satın alabileceksiniz.
10-Neden 10.000 Dolardan fazla para çekilemiyor ? SEPA prosedürüne göre, kabul için ekstra belge sunmadan yollanabilecek maksimum tutar bu olduğu için.
11- Ayda iki defa para çekebilmenizi planlıyoruz.
12- AGC ye para göndermiş olup ulaşmamış olanlar supporta yazmalı. Kimse burada parasını kaybetmez. AGC de parası olanlardan sabırlı olmalarını rica ediyoruz. Bütün parası olanların paralarının AGC den Kairos hesaplarına aktarılması için çalışıyoruz. Bu konuda bilgilendirme yapacağız.Geçenlerde AGC de bir buton tanıtıldı, üzerinde kairos amblemi olan. O butonun kairos ile ilgili herhangi bir fonksiyonu bulunmamakta. Kairos durumu düzeltene kadar AGC ile ilgili konular hakkında lütfen bekleyin.
13-Mastercard ne zaman tanıtılacak? 2-3 hafta içerisinde,herkes bu imkana sahip olabilecek. Nasıl sahip olabileceğiniz konusunda bilgi vereceğiz. Visa dan daha güvenli olarak bir mastercard olacak.
14- Yakında kredi kartı ile paket satın alabileceğiz.
15- Ocak 2017 de, müşterinin kabul ettiği şekilde kurumsal müşterilerimizden birini duyurabileceğiz.