Fırsat Geldi Ne Bekliyosunuz?

kairos fırsat

Hayatını değiştir:

Biz farkında olmasakta hayat değiştiren fırsatlar her yerde. Bir çok film izliyoruz, kitaplar okuyoruz; farkında olmadan hayat değiştiren hikayelerle karşılaşıyoruz. Konu kendi hayatımız olduğunda ise değişimden o kadar çok korkuyoruz ki, bir türlü alıştığımız düzenin dışına çıkamıyor ve komforumuzdan vazgeçemiyoruz. Bunun en büyük suçlusu yine biziz; bizim tembelliğimizden, bizim önyargılarımızdan kaynaklanıyor herşey.

Fakir baba öğüdü:

Benim Kairos teknoloji sistemiyle karşılaşmam da, tam hayatımın sarpa sardığı bir ana denk gelir aslında. Bize hayatımızı idame ettirebilmemiz için okul okumamızın mecburi olduğu söylenmiş, okul okumadan para kazanamayacağımız söylenmiş bizde sorgulamadan okumuşuz. Mezun olduğumuzda iş verenlerin sıraya dizeleceğini düşünmüşüz hep. Benim bile mezuniyetimden sonra ilk işim 2 adet takım elbise almaktı, iş kıyafeti olarak, köle kıyafeti olarak.
Ben mezun olduktan sonra ne iş verenler sıraya girdi, ne de diplomam para etti. Rekabetin acımasız olduğu klasik dünya da; benim mezun olduğum okuldan daha iyilerinden mezun olmuş, 3 dil bilen, torpilleri tavan yapmış bir çok rakibim vardı. Ben birilerinden iyi olduğum kadar, birileri de benden daha iyiydi. Müdürlükten elemanlığa, işçiliğe, operasyon sorumluluğuna kadar bir çok iş kovaladım. Adım müdürdü, mesaim 12 saatti; adım operasyon sorumlusuydu, mesaim 48 saati bulduğu oluyordu.
Böyle bir ortamda ne kendinize, hayatınıza ne de sevdiklerinize zaman ayıramazsınız. Güç bela uyusanız bile gece kabuslarla uyanırsınız.

Önyargılarımız:

Böyle maceralar sonrasında hayatta en çok sevdiğim ve değer verdiğim insan bana Kairos teknoloji sistemini tavsiye etti; ve ben bir çok insan gibi önyargılarıma yenik düştüm, akla hayale sığmayacak şekillerde itirazlarda bulundum. Yeni bir iş modeli olduğunu reddediyordum. Ta ki üst bir tanıtımcı karşıma çıkana dek.
Benim kırılma noktam “Herkese eşit fırsat!” idi. Din, dil, ırk, renk ayrımı yapmaksızın; hangi okul okuduğunuzun farketmediği, kaç dil bildiğinizin size fayda sağlamadığı, torpilinizin olamayacağı bu sistemin temelini görmem 2 ayımı aldı.
Şimdi dönüp baktığımda ilk zamanlarıma gülüp geçiyorum. Eğer hala maaşlı çalışıyor olsaydım hayallerim maaşım kadar, özgürlüğüm maaşım kadar kalmaya devam edecekti. 30 yıl sevmediğim işler yapacak ve kaderimi patronlarımın eline bırakacaktım. Her gün saatlerce sevmediğim işime gitmek için saatlerce yol çekecek, senede sadece 1 hafta tatil yapacaktım.

Hayat değiştiren bir fırsat:

Şimdi bakıyorumda hayatımın fırsatını yakaladığımı düşünüyorum. Dışarıda hiç bir zaman kazanamayacağım paraları kazanma fırsatını yakaladım, zamansal özgürlüğümü elime aldım. Dışarıda ki klasik işlerin sağladığı yalancı makam ve mevkilerden uzaklaştım, insanlar onlara değer verdiğimi bildiklerinden beni dinliyorlar, bana saygı duyuyorlar.

Yeni nesil ticaret, yeni nesil bir dünya:

Klasik dünya KAZAN-KAYBET’ten vazgeçmek zorunda. Dünya gelirinin %97’sine nüfusun sadece %1’nin sahip olduğu dünya değişmek zorunda; %99’lik nüfus artık %3’in kavgasından bıktı. Birilerinin kazanırken diğerlerinin kaybettiği dünya yok artık. Herkesin kazanabileceği bir model Network Marketing. Ve Kairos teknoloji Türkiye’de bu yeni nesil ticaretin lideri!
İnsana olan ihtiyacın giderek bittiği klasik dünya çalışma modelinde zaten ilk devrim bilgisayarın bulunması ve yaygınlaşmasıyla gerçekleşti. Bir çok insan işsiz kaldı. Dünya değişmek zorunda kaldı farklı meslek dalları ortaya çıktı. Robotlar üretim bantlarına geçti, yine bir çok insan issiz kaldı. Şimdi dünya tekrar değişiyor. Artık bir ürün alırken bunu fırsata, para kazanma fırsatına çevirebiliyoruz. Bir ürün alıyorsun ve kendi ürün dağıtım organizasyonunu kuruyorsun. Yüz kişi, bin kişiye ihtiyacın yok; sağına kardeşini soluna dostunu alıyorsun ve onlara hayatlarını değiştirebilecek fırsatı, seninle beraber para kazanma fırsatını sunuyorsun.

Değişimi ertelemeyin:

Ertelediğiniz tek şey kendiniz oluyorsunuz. Klasik dünyada kazancınız hep sabit kalırken hayatta kalmak için tükettiğiniz herşeye sürekli zamlar geliyor, kiralar artıyor, kendi evinizde oturabilmeniz bir hayal! Başınıza ciddi bir hastalık geldiğinde sağlık sistemi malum ortada. Siz kendiniz için bir şeyler yapmadıkça, sizin için kimse bir şey yapmayacak.

Hala bekliyor musunuz?