Budapeşte, Macaristan Uluslararası Ortaklar Kongre

Haziran 2016 01 Budapeşte, Macaristan KairosPlanet Uluslararası Ortaklar Kongresinin ikinci günüydü.

Bu gün Kongrenin açılış oldu. faaliyet programı Kairos Teknolojileri Pazarlama Direktörü Otokar Kasints bir karşılama konuşması ile başladı.

Budapeşte, Macaristan Uluslararası Ortaklar Kongre Günü 2
Péter Szabó Szilvia (Peterr Sylvia Szabo), ona en popüler şarkıları gerçekleştirilen son zamanlarda Eurovision şarkı yarışmasında sırasında sesi vardır bunlardan biri – Sonraki ünlü Macar şarkıcı bir performans, folk-pop grubu NOX vokalisti oldu

Kairos Teknolojileri IT Direktörü Alexey Kochereva ve Kairos Teknolojileri Mali Direktörü Igor Zabokritsky performansları Kongre katılımcılar tarafından büyük ilgi nesneler vardı.

yaptıkları konuşmalarda ana teması Kairos Teknolojileri 2017-2020 yıl tahmin üzerinde durularak, dünya pazarında şu anda tutan bilişim pazarı ve pozisyonların, modern eğilimleri oldu.

KairosPlanet Uluslararası Ortaklar Kongrenin ikinci gününün resmi bir parçası Yaroslav Sikora, özel bir hediye ile promo şartlarına uymak birinci oldu Affiliate Pazarlama Programı Genişletilmiş KairosPlanet projesi ve Katılımcının En lideri ödüllendirme tamamlandı Company’den.

Günün sonunda En liderleri gemi «Silverline» liderler için Tuna Nehri boyunca yolculuk ve akşam yemeği için davet edildi. Akşam iki virtüöz piyanistlerinden canlı müzik eşliğinde rahat bir ortamda gerçekleştirildi.