Baskan Michael Vieira nin canlı konuşması

Baskan Michael Vieira nin canlı konuşması:

Hepimiz farkindayiz, şu son zamanlarda zor bir dönem geciriyoruz. Sirketimiz ve hepimiz illegal işlerin kurbanı olduk. Herseye rağmen oluşan sorunlara karsi mücadele ediyoruz ve yeni yeni yöntemler sunmaya calışıyoruz. Kairos la güzel bir geleceğimiz olacak! Supportumuz yenilendi-yeni support ekibi eğitildi ve tüm finans departmani yenilendi. Bir kaç gündür yeni ödeme sistemi açıldı – Bitcoin. İlerlediğimiz günlerde daha da yeni sistemler açılacak , daha hizli, daha güvenli ödeme imkanı olucak. Gelecek zamanda SWIFT ile ödeme kapancak, yeni bir kairos Banka karti cikicak, ve para cekimini kolaylasdircakdir. Su an ödemeler geç oluyor, yinede herkesin parasi tabiki de ödenecek! Yeni bankamizla hizla calisiyoruz-yakinda tüm acik ödemeler tamamen ödenecekdir. Gelecek de ödemeler gecikmeden zamaninda ödenecekdir! Belirli Kairos partnerlerin illegal islemlerden dolayi bu tarz problemlerle mücadele ediyoruz. Su an kairos planet e yanlis yapan partnerler arastiriliyor ve bulundukdan sonra sistemden silineceklerdir! Illegal islerle calisan partnerlerin silinmesi, dogru sekilde calisan partnerlerimizi korumak icin, sartdir! Bizim de yanlisimiz var, hatamizi acik acik söylüyoruz, finans departmanina dikkatli takip edseydik böyle bir problem oluşmazdı. Kairos planet tarafindan böyle tarz hatalar birdaha asla olmayacaktır! Illegal is yapan partnerlerin bilgileri avukatlarimiza verildi ve kanuni takip edilceklerdir. Illegal islem örnekleri:
– hesaplari yanlış bilgilerle acmak (yanlis numara, yanlis belgeler…)
– baskalarin üzerine hesap açıp kendilerine kullanmak
– yüksek miktarda transfer to partner yapip nakit para almak
– ödenilen parayi 14 gün icinde, supporta yazmadan veya bilgi vermeden, geri cekmek

Bu tarz islem yapan partnerlerle tabiki is birligini kesdik!!

Kairos planetin kurallarini tekrar hatirlatmak istiyoruz, para yatirmak icin “invoice” u kullanmanizi ve kurallara uymanizi rica ediyoruz.

Su an kairos ici yeni bir sistem aciyoruz, kairosa gelen paralar otomatikmen sahip oldugu partnerin hesabina eklencek. Bu demek ki “invoice” a dogru yazilar bulunmazsa sistem sizi bulamaz veya geç bulur.

Kairosun kartopu veya piramid sistemi oldugunu düşünen partnerlerle is birligi kesilcekdir! Öyle isler 9-12 ay calisir sonra zaten batar! Kairos 2 yildan fazla calisiyor! Şimdiye kadar hiç bir problem yoktu, olmayacakta ! Partnerlerimiz icin her zaman herseyi yapmaya çalıştık! Bizim arkamizda durmayan, veya bize güvenmeyen, ve hakkimizda kötü bilgiler veren bizimle bu yolu gitmesin! Facebook, twitter,.. Gibi sayfalarda yazilan negatif, küfürlü ve tehditli yazilara artik cevap vermeyeceğiz ve o kişileri silcez!

Kairos ailemizde olan tüm dürüst partnerlerimize söz veriyorum, sirketimiz her gün daha da iyi oluyor!her sirketde sikintilar olusabilir. Önümüzde cok güvenli bir gelecek var – biz asla ve asla bu işi birakmayiz! Mutlu bir sekilde işimize devam ediyoruz. Tek istedigimiz güzel bir gelecek, saygi, ve kanunlara dikkat etmeniz. İnşallah yaptığım açıklama tüm dürüst partnerlerimizin kuşkularını almıştır ve geleceğe hep beraber pozitif bir şekilde bakabiliriz!! Liderler le daha net bi sekilde konusmaya caliscaz ki artik yenilikler cikinca önceden haberleri olup size haber verebilsinler!!

Size ve ailenize mutluluk ve sağlık dileğiyle… Görüşmek üzere