Avrupa konferansı Budapeşte (Macaristan)

KAIROS Teknolojileri Avrupa konferansı Ocak 2016 30-31, Budapeşte (Macaristan) ‘de Lurdy Haz İş Merkezi’nde yapıldı.

Bu yıl takip için planlanan olmuştu KairosPlanet Proje ortaklarının ve Katılımcılar için 20 bölge olayların üçüncü oldu.

Bir Kairos Macar ortaklık yapısının Liderleri olay organizasyonu sorumluluğunu kabul etti.

Macaristan, Birleşik Krallık, İsrail, Makedonia, Romani, Sırbistan, Slovakya, Çek Cumhuriyeti ve Ukrayna’dan KairosPlanet Ortakları ve Liderler bu konferansta yer aldı.

Konferans açılış yaparken, Otokar Kasynets, KAIROS Teknolojileri Pazarlama Direktörü, ilk etapta son dönem şirketin sonuçları ile seyirci

Şirket faaliyetlerinin hukuki yönlerini kapsama sırasında Dr. Miklós Szilágyi geçerli tema ayrıntılı bir rapor teslim etti. János Strobek KairosPlanet Affiliate Pazarlama Programı ve KAIROS IT ürünleri üzerinde sunumu ile gerçekleştirildi.

En verimli Liderler ve 2015 yılı sonuçlarını aşağıdaki Partners, ve strateji optimize etmek için eğitim ve yıl 2016 yılında KairosPlanet Affiliate Pazarlama Programına yeni Katılımcılar içeren yöntemleri bir ödül töreni olay sırasında yapıldı.

Olay sonuçlarını özetleyen Otokar Kasynets KAIROS Technologies adına tüm seminer katılımcılarına çalışmalarında daha fazla başarılar diledi ve tüm yeni fikirler ve girişimler için şirketin liderlik onlara geniş bir destek temin edildi.